现已支持国际寄件,点我寄件

DHL Poland Tracking

服务网点

DHL-波兰(DHL Poland)

Nasza Misja i Wizja

W 2009 r. w naszej Strategii 2015 przedstawiliśmy nesze cele na przyszłość, w tym misję i wizję koncernu. Wizja naszej firmy to stanie się firmą logistyczną dla świata. N ie chodzi tu o proste stwierdzenie, że jako firma globalna działamy w ponad 220 krajach i regionach lub że często na nowe rynki wchodzimy jako pierwsza firma logistyczna. Nasza wizja wskazuje, że pragniemy być firmą logistyczną, do której ludzie będą się zwracać - będziemy ich pierwszym wyborem nie tylko dostarczając ich pocztę, ale również jako pracodawca lub inwestor.

Wyraźniej widać to w naszej misji, która składa się z czterech głównych elementów:

1) Pragniemy uprościć życie naszych klientów

2) Przyczyniamy się do większych sukcesów naszych klientów, pracowników i inwestorów

3) Znacząco przyczyniamy się do pomyślności świata

4) Zawsze wykazujemy szacunek dążąc do osiągania naszych wyników

Sukces odnosimy wraz z klientami

Jesteśmy przekonani, że realizacja tych wszystkich celów jest w interesie koncernu, ale również w interesie wszystkich naszych interesariuszy: klientów, pracowników, inwestorów i całej kuli ziemskiej. Współdziałając z naszą firmą klienci odnoszą korzyści dzięki doskonałym usługom lub produktom, przez angazowanie naszych pracowników i wspieranie ich talentów bądź jako solidna, długoterminowa inwestycja giełdowa. Nasz świat i nasze społeczności korzystają z różnych programów realizowanych w ramach odpowiedzialności społecznej pod hasłem „Living Responsibility".

Nasz cel

Firma z celem

Jesteśmy bardzo dumni z naszego wkładu w codzienną pracę. Wszystko, co jest przemieszczane z miejsca na miejsce potrzebuje pomocy logistyki - ale za tą prostą prawdą kryją są się miliony opowieści. Jako logistyczna firma dla świata jesteśmy podstawą handlu dzięki temu, że dostarczamy wszystko, co musi być dostarczone. Powierzona nam przesyłka może zawierać leki ratujące życie lub prezent urodzinowy od przyjaciela albo zawiera prototp decydujący o przyszłości jakiejś firmy. Dostarczamy nie tylko paczki i nie tylko dbamy o dotarcie kontenerów do portów: dostarczamy pomyślność, transportujemy zdrowie, zasilamy rozwój i niesiemy radość. Każdego dnia łączymy ludzi poprawiając ich życie.

立即点击,寄国际&港澳台

联系顾问:0755-8671 9620

服务时间:周一至周五08:30-17:30

非服务时间的订单,将在下一个工作时间处理

寄快递到全球 更便宜 更便宜

微信扫码立即寄件

寄快递到全球 更速度 更便宜

联系顾问1:0755-8607 3194

联系顾问2:0755-8607 1565

服务时间:周一至周五08:30-17:30

非服务时间的订单,将在下一个工作时间处理

一对一咨询